Najlepšia voľba - najväčšia ponuka - skutočný zárobok

Naša spoločnosť zastáva na slovenskom aj českom televíznom i reklam-nom trhu významné miesto,  ako jediný zo všetkých konkurenčných agentúr, disponujeme vlastnou a zároveň najväčšou elektronickou databázou najzaujímavejších ľudí z rôznych miest, pracovných oblastí a schopností. 

Prvá online databáza - najúspešnejší na Slovensku - 30.000 ľudí

Našu elektronickú databázu komparzistov a hercov v súčastností využívajú všetky produkčné a reklamné sp​​oločno​​sti pri organizovaní / natáčaní rôzny​​ch televíznych projektov, dokumentárno - propagačných videoprogramov, reklamných šotov relácií, seriálov či filmov.

Nazrite s nami do zákulisia sveta modelingu 

Spolupracujeme so svetoznámymi modelingovými agentúrami v Miláne, Paríži, Londýne, New Yorku, Los Angeles, Miami, Istambule, Taiwane, Pekingu, a v neposlednom rade takmer so všetkými slovenskými a českými agentúrami, ktoré pravidelne využívajú naše služby a databázu nových tvári pri organizovaní módnych prehliadok, rôznych fotení do časopisov a hostess-promo akcií.

Sprostredkúvavame modelov, modelky, hostesky, promotérov, tanečníkov, hudobníkov a umelcov z rôznych oblastí.

komparz do televizie,komparz bratislava, komparziste praha, komparz do filmu

ROZHODNI SA SPRÁVNE!

PRECO SA ZARADIT K NÁM?

Tak, aby v tom bolo úplne jasno! Sme skutočne jediná najväčšia castingovka / komparzová agentúra na slovenskom trhu. Za nás hovoria reálne čísla zrealizovaných projektov a tisíce ľudí, ktorí vďaka nám komparzujú,

účinkujú v seriáloch, v reklamách alebo dobíjajú svet modelingu.

​ˇ

​ˇ

Poskytujeme komplexný foto-video grafický servis

Máme k dispozícii vlastný, profesionálne zariadený industriálny ateliér v centre mesta, ktorý je ožiarený prirodzeným, slnečným, denným svetlom. Svojou bohatou svetlou výškou stropu 5,5m, tak vytvára sviežu harmóniu v celom priestore. Jeho súčasťou je grafické a vizážistické štúdio s profesionálnou technikou. Okrem ateliéru využívame interiérové a exteriérové priestory, ktoré sú 100% v industriálnom štýle. 

náši profesionálni fotografi:  Sára Adamčík

Martin Krejčík

www.e91.sk

 

Intenzívne vyhľadávame zaujímavé tváre žien, mužov a detí rôzneho vzhľadu a veku do filmu, seriálu a reklamy.

U nás nájde uplatnenie naozaj každý, nikoho z vás neobmedzujeme vekom, vzhľadom ani skúsenosťami.

 

Registrujeme každého, kto o to prejaví záujem.

Nepremeškaj svoju šancu !

 PARTNERI 

 

 

Copyright © 2014-2020 Komparz.tv

Všetky práva vyhradené / All Rights Reserved.

Adam O.

KOMPARZ +TEXT +HERECTVO +DABING Identifikačné číslo komparzistu: 14729 * Výška (cm): 180 Farba vlasov: Hnedá Pohybové schopnosti: Cyklistika, Fitness, Futbal, Korčuľovanie, Lyžovanie, Volejbal, Workout * REZERVÁCIA / VIAC INFORMÁCIÍ - info@komparz.tv