AKÉ FOTOGRAFIE SÚ TIE NAJLEPSIE ?

ˇ

...takze, ako na to ?

ˇ

Nezabúdaj, že v jednoduchosti je krása.

Neretušované fotografie nás potešia viac, než si myslíš. Nechceme tvoje fotografie s bláznivým make-upom alebo s účesom za milión EUR - chceme ťa vidieť tak ako v skutočnosti vyzeráš. Maj vždy na pamäti jeden dôležitý fakt: prvý kontakt s klientom alebo režisérom prostredníctvom tvojich profilovvých fotografií je veľmi dôležitý pri vytváraní si prvého dojmu. Túto skutočnosť mnohí z vás prehliadajú a častokrát o tom nevedia, že kvalitné profilové fotografie sú predpokladom úspechu na každom online castingu.

Show More

MODELING - FOTOMODELING - HOSTESSING

Najlepšie je nahrať minimálne 3-5 SNAP jednoduché neretušované fotografie bez make-up a bláznivého účesu.

Neboj sa doposlať nám viac fotografií. Uisťujeme ťa, že vyberieme tie najvhodnejšie. Nerob si starosti pri zhotovovaní fotografií. Všetko čo potrebuješ sú prosté bikiny / plávky alebo jednofarebné spodné prádlo a holé múry v pozadí.

 

Necítiš sa na fotenie v plávkach či bikinách?

Vyber si pohodlné bežné oblečenie, najlepšie v čom sa sám sebe páčiš a cítiš dobre. Neodporúčame mikiny so zipsom, výrazne nápisy na oblečení a podobne. Skús originálne kúsky zo šatníka – trochu extravagancie vyzerá na fotkách vždy dobre.

Show More

CASTING - KOMPARZ - herectvo

Najlepšie je nahrať minimálne 2-3 SNAP jednoduché neretušované fotografie. Pozeraj sa vždy priamo do objektívu! 

Zhotovuj fotografie na dennom svetle ideálne s pozadím bielej steny. Komparzisti a herci, ktorí nedisponujú kvalitnymi fotografiami sa väčšinou neuplatnia.

Show More

 

* POZOR  NA  NEKVALITNÉ  FOTOGRAFIE *

 

Nenahrávaj do formulára: zrnité-nekvalitné fotografie, selfie fotografie, zašumené fotografie fotené v noci, fotografie s pozadím, s umeleckými efektmi, s okuliarmi na hlave, s inými osobami, s chybajúcou časti hlavy, s mobilom v ruke alebo so zvieratami na fotke (formát JPEG, PNG musí mať veľkosť min. 500px). Ak nahráš do registračného formulára vyššie spomínané nekvalitné resp. pre nás nepoužiteľné fotografie, pracovníci castingového oddelenia ti emailom odošlú výzvu na doposlanie kvalitnejších fotografií.

Show More

V prípade, že nemáš možnosť zhotoviť a dodatočne poslať nám fotografie v požadovanom tvare.

Kontaktuj nás na adrese: casting@komparz.tv . Spoločne si ujasníme aktuálnu situáciu a nájdeme potenciálne možnosti, ktoré ti umožnia prezentovať seba samého v najvyššej kvalite. K dispozícii máme vlastný profesionálne zariadený foto-video atelier v centre Bratislavy (Komparz.tv Atelier) a fotografov, ktorí ti zhotovia reprezentatívne fotografie za zlomok trhovej ceny.

*ponuka platí len pre registrovaných členov

Intenzívne vyhľadávame zaujímavé tváre žien, mužov a detí rôzneho vzhľadu a veku do filmu, seriálu a reklamy.

U nás nájde uplatnenie naozaj každý, nikoho z vás neobmedzujeme vekom, vzhľadom ani skúsenosťami.

 

Registrujeme každého, kto o to prejaví záujem.

Nepremeškaj svoju šancu !

 PARTNERI 

 

 

Copyright © 2014-2020 Komparz.tv

Všetky práva vyhradené / All Rights Reserved.