komparz do televizie,komparz bratislava, komparziste praha, komparz do filmu

CO DELÁME ?

ˇ

KDO JSME ?

O Nás​

Jsme společnost, která zastává na slovenském i českém filmovém i reklamním trhu významné místo, postupně budujeme největší databázi nejzajímavějších lidí z různých míst, pracovních oblasti a schopností. Nevěnujeme se jen profesionálům (hercem, herečkám, modelem, modelkám), ale intenzivně vyhledáváme i zajímavé tváře žen, mužů a dětí různého vzhledu a věku do filmu a reklamy. U nás najde uplatnění opravdu každý.

 

Co Děláme?

Budujeme největší databázi česských a slovenských herců / amatérských herců, ovládajících cizí řeč (např. angličtinu, němčinu, polštinu, maďarštinu atď..., znalost cizího jazyka není podmínkou!) Zahraničních herců žijících v Praze či v Bratislave a v různých krajích na území Česka a Slovenska.

 

Evidujeme bohatou databázi komparsistů - nové "neokoukané" a zajímavé tváře pro film a reklamu. Zprostředkováváme modelů, modelky, hostesky, tanečníků, hudebníků a umělců z různých oblastí.

 

Spolupracujeme so svetoznámimi modelingovými agentúrami Slovakia Model Management, Pace Timo Taiwan, Boom Management Italy, Miami Models, Clarence International ktoré pravideľne využívajú naše služby a databázu nových tvarí pri organizovaní módnych prehliadok, rôzných fotení do časopisov a eventov.

 

Nabízíme i služby: fotografa, vizážisty

                               hair stylisty a uměleckého maskéra.

 

U nás najde uplatnění opravdu kdokoliv, nikoho z Vás neomezujeme věkem, vzhledem ani zkušenostmi.

 

Registrujeme každého, kdo o to projeví zájem.

Nepremeškaj svoju šancu !

 PARTNERI 

 

 

Copyright © 2014-2020 Komparz.tv

Všetky práva vyhradené / All Rights Reserved.