Poplatok 4,90 EUR s DPH za registráciu je symbolický a zaviedli sme ho už z vyššie spomínaných dôvodov: len si predstavte, denne spracovať niekoľko desiatok a mesačne až niekoľko tisíc fotografií, následne všetky fotografie skontrolovať a grafický upraviť. Ďalším dôvodom je individuálny prístup ku každému zaregistrovanému: tvorba osobného profilu, príprava portfólia pre potencionálnych klientov, spracovanie osobných údajov, (prefotenie modela v prípade nekvalitných fotografií...) tieto okrajové činnosti bez ktorých sa nezaobídeme, nám zaberajú neskutočne veľa času, čo stojí našu agentúru zamestnancov navyše.

 

Prioritne neočakávame žiaden zisk, keďže poplatok je nastavený tak, aby pokryl naše náklady spojené s poskytovaním služieb pri organizovaní castingov, zabezpečení komparzu do reklám, hostesiek či modelov na fashion podujatia.

 

Ďakujeme za pochopenie a hlavne za akceptovanie nových podmienok.    

Komparz.tv    

Registrácia je dobrovoľná a bezpečná!

 

Jednorazový symbolický poplatok!

 

Žiadne skryté poplatky!

...preco je registrácia do databázy spoplatnená?

PRECO MUSÍM POSIELAT SMS ?

Veľa ľudí chce byť úspešných, no málo ľudí je ochotných preto aj niečo podstúpiť.

Častokrát sa nám stane, že ľudia sa prihlásia na casting, ale nakoniec sa naň bez predčasného ospravedlnenia (z akéhokovľek dôvodu) alebo informovania svojho agenta jednoducho nedostavia. To možno považovať za zbytočne vynaložené úsilie alebo prostriedky, ktoré zvyčajne označujeme ako plytvanie a stratu nášho času.

 

 

Vzhľadom na zvyšujúci sa počet ľudí zaujímajúcich sa o modeling, hostessing a televízny komparz, sme museli zaviesť symbolický manipulačný poplatok za každú online registráciu do našej databázy, a to z nasledujúcich dôvodov.

 

Čo je zlé na tom, že neprídeš na casting ?

Nič! Je to tvoje slobodné rozhodnutie, ale je slušné nezabudnúť nás o tom včas informovať. Niektorí zo zaregistrovaných modelov, hostessov či komparzistov si neuvedomujú, respektíve nevidia prácu a snahu svojho agenta/agentúry. Po každom tvojom prihlásení sa na casting, začína pre tvojho agenta opakujúci sa kolotoč spracovania tvojich osobných údajov ako aj výber vhodných fotografií. V prípade, že nedisponujeme tvojimi fotografiami v požadovanom formáte alebo kvalite, musíme sa dohodnúť na osobnom stretnutí u nás v agentúre, kde ťa prefotíme alebo natočíme s tebou krátke repre video (pokiaľ ide o videocasting alebo reklamu). Uvedom si, že príprava takýchto portfólií zaberie veľa času z osobného voľna našich agentov/booker, ktorí sa tomu venujú. V konečnom dôsledku aj financií, ktorými dotuje tieto castingy naša agentúra.

 

ˇ

ˇ

ˇ

Nepremeškaj svoju šancu !

 PARTNERI 

 

 

Copyright © 2014-2020 Komparz.tv

Všetky práva vyhradené / All Rights Reserved.