online prihláška do TV relácie "BEZ SERVÍTKY"

bez servitky obrazok

MILUJEŠ VARENIE A DOBRÉ JEDLO?
PRIHLÁS SA DO RELÁCIE BEZ SERVÍTKY!

Hľadáme účinkujúcich do relácie, ktorí milujú dobré jedlo a radi varia doma vo svojej kuchyni. Si zábavný typ, rád sút'ažíš a chceš svojimi kuchárskym umením zaujat' svojich hostí? Nemusíš byt' profesionálny kuchár, stačí, ak miluješ varenie a ostatným rozmaznávaš chut'ové poháriky.


Čo je tvoja úloha?

Navarit' trojchodové menu pre tvojich súperov! Daj do svojho varenia všetky tvoje schopnosti a svojich súperov u seba doma ohromíš! Jeden deň varíš ty, pripravuješ skvelú večeru a zvyšné štyri dni si vychutnávaš jedlo u tvojich súperov a samozrejme, úprimne ho ohodnotíš! Užiješ si množstvo zábavy a spoznáš možno skvelých priatel'ov!

Neváhaj a pod' sa skvelo najest' a večer zabavit' do relácie Bez servítky!


Bližšie informácie o súťažnej relácii:

Podstatou celej sút'aže je variť pre svojich hostí a urobit' čo najlepší dojem. Účinkovanie v relácii je vel'mi dobre honorované! Navyše preplatíme nákup potrebných surovín do výšky 100€. Sút'ažiaci s najvyšším počtom bodov získava 500€.

V deň, ktorý sa varí nakrúcanie začína v čase od 9:00 do 20:00 hodiny - hostia prídu až na večeru. V ostatné dní host'ovanie u účinkujúceho, ktorí varí od 14:00 do 20:00 hodiny. Všetci účinkujúci majú bezplatne zabezpečený odvoz a testovanie na COVID-19.

Registračný formulár

Vaša fotografia

Oboznámil som sa so Všeobecnými obchodnými podmienkami a súhlasím s nimi.

Vaše osobné údaje spracúvame pri plnení našich zmluvných povinností. Viac informácií tu.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-09-20

Kde a ako študovať herectvo?

Herecká kariéra často nie je priamočiara a jednoduchá cesta. V záplave konkurencie je dôležitý nielen talent, ale aj šťastie a zápal. Na Slovensku a...

čítať viac
2021-08-20

Ako sa obliecť na rôzne typy fotení a ako pritom podčiarknuť svoju osobnosť?

Fotenie s profesionálnym fotografom môže prebiehať rôzne. Buď má fotograf štýlovo zariadený vlastný ateliér, fotí v štúdiu s neutrálnym pozadím...

čítať viac