CASTING

MODERNÁ SLOVENSKÁ GAZDINKA

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie hľadáme do komparzu: sympatické a energické ženy, ktoré by stvárnili moderné slovenské domáce gazdiné.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 01.03.2019

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 28.02.2019

Miesto: Bratislava

Honorár: 160€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme ženy vo veku od 30 do 40 rokov.Prioritne hľadáme ženy, ktoré sa nehanbia prirodzene vystupovať pred kamerou. Skúsenosť pred kamerou je výhodou, nie podmienkou.

Doplňujúce informácie

Záujemkyne by nemali byť tvárou žiadnej reklamnej kampane za posledné 3 roky. Neskôr je možná i dlhodobá spolupráca pri nakrúcaní videí o varení.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac