CASTING

ŽENEVA AUTOSALÓN 2020

ONLINE

Na najväčšiu svetovú výstavu automobilov a motocyklov - Ženevský autosalón 2020, dohľadávame pre parnetrov (slovenské automobilky a autorizovaných predajcov áut) komunikatívne hostesky a promotérov.

Veľtrh sa uskutoční na výstavisku v Ženeve vo Švajčiarsku. Veľmi dobre honorované (zabezpečené ubytovanie, transfer a školenie).

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 03.03.2020

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 02.03.2020

Miesto: Ženeva - Švajčiarsko

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme ženy a mužov vo veku od 18 do 50 rokov Skúsenosti v oblasti predaja automobilov a motocyklov sú výhodou. Znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka podmienkou, ideálne Francúzštinu a Angličtinu.

Doplňujúce informácie

Náplň práce: komunikácia a registrácia zákazníkov, propagácia ponúkaných produktov a služieb, práca s tabletom.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac