CASTING

ÚČINKUJÚCI DO RELÁCIE - ''PSIK''

ONLINE

Hľadáme rodiny z celého Slovenska, ktoré plánuju pridať do svojej domácnosti šteniatko z chovnej stanice. Týmto projektom chceme podporiť nových majiteľov psov a ukázať, ako nádherné môže byť zdieľanie života so štvornohým priateľom.

Určené pre: ženy deti muži

Dátum účinkovania: 15.10.2023

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 15.10.2023

Miesto: Slovensko

Honorár: 250€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Rodina zo Slovenska. Všetko, čo potrebujete, je láska a starostlivosť, ktorú môžete poskytnúť novému štvornohému členovi rodiny.

Doplňujúce informácie

Budeme s vami od začiatku - pomôžeme vám pri výbere, v prvých týždňoch nového spoločného byvania poskytneme výchovné rady a tipy. Natáčanie je naplánované na mesiace september - október 2023. Za vašu účasť na projekte vám ponúkame honorár 250 eur.


Tak čo na to hovoríte? Ste pripravení otvoriť svoje dvere (a srdcia) pre nového člena rodiny? Ak áno, tešíme sa na vašu prihlášku!

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac