CASTING

ÚČINKUJÚCI DO RELÁCIE ''ŠATY SNOV''

ONLINE

Hľadáte šaty na svoju svadbu alebo na inú výnimočnú príležitosť ako je napr. ples, stužková, špeciálna párty, promócia alebo iný event? My vám s tým pomôžeme!

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 01.11.2022

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 31.03.2023

Miesto: celé Slovensko

Honorár: 200€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme ženy a mužov vo veku od 15.rokov vyššie. Privitame aj dámy s neštandardnými krivkami, tehotné, alebo aj mužov, ktorí hľadajú pre svoj veľký deň niečo špeciálne. 

Doplňujúce informácie

Hľadáte šaty na svoju svadbu alebo na inú výnimočnú príležitosť ako je napr. ples, stužková, špeciálna párty, promócia alebo iný event? My vám s tým pomôžeme! Do pripravovanej relácie hľadáme ženy, ale aj mužov, ktorí hľadajú tie pravé šaty pre svoj veľký deň a chcú si ich vybrať za pomoci odborníka pred televíznymi kamerami. Čím väčšia výzva pre našich odborníkov, tým lepšie! 

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac