CASTING

KOMPARZ DO REKLAMY - ''ENG''

ONLINE

Hľadáme nové tváre komparzistov pre najnovšiu reklamnú kampaň klienta (súkromná online jazyková škola), ktorí stvárnia 3 rôzne postavy.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 11.08.2023

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 10.08.2023

Miesto: Bratislava

Honorár: 140€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Prvá postava je muž vo vekovej kategórii 45-65 rokov. Hľadáme niekoho, kto by dokázal zahrať milého, no zároveň zábavného záhradníka. 

Druhá postava je určená pre ženu vo veku približne 50-65 rokov. Potrebujeme osobu, ktorá by vedela stvárniť domácu kuchárku. 

Tretia postava je mladá žena vo veku 20-30 rokov, ktorá by dokázala stvárniť energickú a nadšenú študentku (výrazom tváre a mimikou).


Na výške postavy nezáleží. Uprednostňujeme ľudí so suverénnym vzhľadom a vystupovaním na kameru. Pôjde o komparz bez priameho textu na kameru.

Doplňujúce informácie

Výsledna reklama bude vysielaná v zahraničí. Nakrúcanie sa uskutoční v piatok, t.j. 11.8. v Bratislave. Podrobné informácie o organizácii poskytneme prostredníctvom e-mailu a SMS správy. Honorár: 140€/osoba. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom s viac informáciami (najneskôr v strdu t.j. 10.8.. o 10:00 hodine).

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac