CASTING

ÚČINKUJÚCI DO ŠOU - ''RUŽA PRE NEVESTU''

ONLINE

Druhá séria Ruže pre nevestu je pred dverami a vy ste na najlepšej ceste, aby ste sa stali súčasťou tohto vzrušujúceho príbehu. Je to príležitosť, ktorú by ste nemali premeškať.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 15.10.2023

Dĺžka účinkovania: 7 dní

Dátum uzávierky castingu: 15.10.2023

Miesto: Bratislava

Honorár:

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Prihlásiť sa môže každá žena, ktorá má chuť zažiť túto neopakovateľnú šou na vlastnej koži. Či už ste introvert či extrovert, slobodná alebo rozvedená, ste vítaná. 

Doplňujúce informácie

Ruža pre nevestu je slovenská televízna súťažná relácia typu reality show, ktorá sa vysiela na TV Markíza od 3. marca 2023. 


A teraz máte šancu stať sa súčasťou tohto vzrušujúceho príbehu.

Prihlášky na casting sú otvorené - prihláste sa ešte dnes!

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac