CASTING

CHLAPEC DO FILMU SPRÁVA

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie obrazov do medzinárodného filmu Správa podľa motívov knihy Alfreda Wetzlera - Čo Dante nevidel, hľadáme chlapcov, ktorí sa zhostia jednoduchšej hereckej úlohy.

Určené pre: deti

Dátum účinkovania: 19.03.2019

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 15.03.2019

Miesto: Bratislava

Honorár: 80€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme chlapcov vo veku od 6 do 8 rokov so svetlými vlasmi (ideálne špinavá blond až blond - všetky typy vlasov) Podmienka: vyžadujú sa skúsenosti s hraním alebo vystupovaním (ideálne pred kamerou)

Doplňujúce informácie

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac