CASTING

FOTOMODELING - ''H-CROATIA''

ONLINE

Na pripravované fotenie a nakrúcanie promo materiálov pre klienta (novo otvoreného ubytovacie zariadenie), hľadáme charizmatické modelky pre potreby prezentácie produktov a služieb.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 23.08.2023

Dĺžka účinkovania: 2 dní

Dátum uzávierky castingu: 21.08.2023

Miesto: Chorvátsko

Honorár: 400€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Ženy vo veku od 27 - 40 rokov (dospelo pôsobiace / matky) s výškou postavy od 165cm, s polodlhými až dlhými vlasmi v rôznych farebných odtieňoch blond, svetlo hnedá, špinavá blond. Podmienka: vyžaduje sa zdravé sebavedomie a skúsenosť s pózovaním pred fotoaparátom. Bez viditeľných rušivo pôsobiac tetovaní! Pôjde o scény bez textu.

Doplňujúce informácie

Predstav si, že stráviš 2 úžasné pracovné dni (23-24.8.2023) v nádhernom Chorvátsku, kde sa na teba čaká profesionálny tím, ktorý ťa vyfotí a natočí na najkrajších miestach. Odvoz z miesta bydliska, ubytovanie a strava sú  samozrejmosťou. 


Model/ka získa profesionálne foto-video materiály, ktoré môže zahrnúť do svojho portfólia. A, ako bonus získa skvelé spomienky na zážitky z nakrúcania promo materiálov, scény na lodi, večere a mnoho ďalších. Táto skúsenosť môže byť tvojím skokom do sveta modelingu alebo jednoducho nezabudnuteľnou príležitosťou.


Vybrané modelky budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií (najneskôr v sobotu t.j. 19.8. o 16:00 hodine). 

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac