CASTING

KOMPARZ DO REKLAMY - ''365''

ONLINE

Chceš sa stať súčasťou dynamickej a energickej reklamnej kampane pre známeho slovenského fitness trénera? Hľadáme nadšených ľudí, ktorí stvárnia rôzne postavy a pomôžu nám tak vytvoriť pútavý a realistický príbeh.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 12.02.2024

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 10.02.2024

Miesto: Bratislava

Honorár: 70€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme mužov a ženy vo veku od 18 do 35 rokov, ktorí s nadšením a optimizmom pristúpia k danej téme.

- Vek: 18-35 rokov

- Muži aj ženy

- Pozitívny a energický prístup k danej téme

- Športové oblečenie (na výške a type postavy nezáleží)

Doplňujúce informácie

Nakrúcanie sa uskutoční 12.2. (pondelok) v Bratislave, v rôznych časových intervaloch, vo večerných hodinách (odhadovaná dĺžka nakrúcania 2-3 hodiny). Honorár za účinkovanie sa pohybuje vo výške od 70€ do 100€/osoba (záleží od typu role). Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať formou potvrdzovacieho emailu a SMS správy s obsahom bližších informácií (najneskôr v piatok t.j. 10.2. o 18:00 hodine). 

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac