CASTING

BIODERMA

ONLINE

Na pripravované fotenie reklamnej kampane detskej opaľovacej kozmetiky pre klienta (súkromná francúzska farmaceutická spoločnosť), hľadáme deti.

Určené pre: deti

Dátum účinkovania: 16.02.2019

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 11.02.2019

Miesto: Bratislava

Honorár: 400€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme deti vo veku od 1,5 do 3 rokov s bledou pokožkou a svetlými vlasmi (ideálne špinavá blond). Prioritne hľadáme deti, ktoré neboli tvárou žiadnej reklamnej kampane, ktoré sa nehanbia cudzích ľudí a ich výhodou je prirodzené vystupovanie.

Doplňujúce informácie

Samotné fotenie v rozsahu max. 4 hodín vo fotoštúdiu v Bratislave.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac