CASTING

HOSTESS BRNO - DESIGN LIGHT

ONLINE

Na pripravovaný event pre klienta (český výrobca designového osvetlenia), hľadáme sympatické ženy vo veku od 18 do 30 rokov, ktoré by sa zhostili úlohy hostesky.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 19.03.2019

Dĺžka účinkovania: 2 dní

Dátum uzávierky castingu: 15.03.2019

Miesto: Brno

Honorár: 50€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme sympatické ženy vo veku od 18 do 30 rokov. Podmienka: základná znalosť technológií (práca so smartfónom, iPadom). Znalosť anglického jazyka je výhodou, nie podmienkou.

Doplňujúce informácie

Náplň práce: komunikácia a registrácia klientov, propagácia ponúkaných produktov a služieb (samozrejmosťou je zaškolenie pred samotným eventom). Event sa uskutoční v Brnianskom výstavisku, Výstaviště 405/1, 603 00 Brno-střed, Česko. Pracovným dňom sa rozumie pracovná doba v čase od 9:00 do 17:00 hodiny (zabezpečené občerstvenie)

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac