CASTING

PRODUKTOVé FOTENIE - ''MIC''

ONLINE

Na pripravované produktové fotenie a krátke propagačné videá pre klienta, (predajca hudobnej techniky). Hľadáme mužov, ktorí by mali záujem o spoluprácu.

Určené pre: muži

Dátum účinkovania: 28.02.2024

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 26.02.2024

Miesto: Bratislava

Honorár: 170€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme mužov vo veku: 18 - 35 rokov

Bez tetovania na rukách. Skúsenosti s pózovaním pred kamerou sú výhodou, nie podmienkou. Zaujímavý a sympatický vzhľad, na výške postave nezáleží. Ochota natočiť krátke videá s produktom (ukážka použitia mikrofónu).

Doplňujúce informácie

Použitie na reklamné a prezentačné účely produktov online. Miesto nakrúcania: Bratislava, bližšie organizačné informácie upresníme emailom a v SMS správe. Honorované sumou: 160€/osoba (cesta sa prepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a emailom s obsahom bližších informácií (najneskôr v nedeľu t.j. 26.2. o 10:00 hodine). 

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac