CASTING

LODE A JACHTY VIEDEŇ

ONLINE

Na pripravovaný event pre klienta (talianský výrobca textilu pre lode a jachty), hľadáme sympatické ženy a mužov, ktorí by sa zhostili úlohy hostesky/promotéra.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 15.02.2019

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 10.02.2019

Miesto: Rakúsko - Viedeň

Honorár: 150€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme sympatické ženy a mužov so športovou postavou vo veku od 18 do 30 rokov, Podmienka: vyžaduje sa základná znalosť anglického jazyka (min. komunikatívná úroveň), znalosť talianskeho jazyka je výhodou.

Doplňujúce informácie

Náplň práce: šírenie dobrej nálady, vítanie hostí a rozdávanie welcome drinkov, usádzanie hostí a výpomoc pri obsluhe hostí. Event sa uskutoční v showroome spoločnosti vo Viedni - zabezpečený transfer z Bratislavy do Viedne a späť. Honorované sumou 150€/deň. Pracovným dňom sa rozumie pracovná doba v čase od 16:00 do 00:00 hodiny (zabezpečená večera a občerstvenie).

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac