CASTING

KOMPARZ DO PROJEKTU - ’’ALEJ’’

ONLINE

Hľadáme ženy na natáčanie krátkych videí pre projekt zameraný na zvýšenie povedomia o ekonomickom a psychickom násilí páchanom na ženách.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 02.05.2024

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 27.04.2024

Miesto: Bratislava

Honorár: 80€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Ženy vo veku od 25 do 60 rokov. Skúsenosti s hraním pred kamerou výhodou, nie podmienkou. Empatia a schopnosť preniesť emócie. Ochota a odvaha podporiť dobrú vec.

Doplňujúce informácie

Ide o intímne natáčanie, kde budete pozerať do kamery a počúvať upravené výpovede skutočných žien, ktoré zažili násilie. Vaše pohľady a emócie budú zachytávať bolesť a nespravodlivosť, ktorú tieto ženy prežívajú.


Nakrúcanie sa uskutoční 2-3.5. (štvrtok-piatok) v Bratislave, v rôznych časových intervaloch (odhadovaná dĺžka nakrúcania 1-2 hodiny/osoba). Honorár za účinkovanie sa pohybuje vo výške od 80€ do 120€/osoba (záleží od typu role). Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať formou potvrdzovacieho emailu a SMS správy s obsahom bližších informácií (najneskôr v sobotu t.j. 27.4. o 16:00 hodine). 

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac