online prihláška do novej zoznamovacej šou ''TAKE ME OUT''

Jedinečná a úplne iná šou než čokoľvek, čo ste doposiaľ videli!

                                                     Prihláste sa do novej šou, ktorá vás dostane.

 

Hľadáme sympatických a komunikatívnych ľudí do novej zábavno-zoznamovacej televíznej šou, v ktorej môžete spoznať zaujíma-vých ľudí.

 

Podstatou celej šou je to, aby sa ľudia vzájomne medzi sebou spoznávali a podľa vzájomných sympatií určovali, či chcú toho druhého bližšie spoznávať, alebo nie. Na jednej strane - desiatky krásnych, komunikatívnych, zaujímavých mladých žien prvýkrát vidia mladého muža - komunikatívneho, veselého, plného energie, možno aj sexi vyzerajúceho :)

 

Kladú mu otázky a napokon sa samy rozhodujú -

Chcem či nechcem ho spoznať? Je či nie je mi sympatický?

Napokon sa však karta obráti a muž si vyberá z dvojice žien... Ale to už sme takmer vo finále :)

Moderátorský tandem v zložení Jakub Prachař a Milan Junior Zimnýkoval, ktorí sú zárukou, že sa bude na čo pozerať.

 

                                                                                                       tv projekt     KOMERČNEJ TELEVÍZIE

Bližšie informácie o zoznamovacej šou:

Take Me Out je zábavná televízna šou, kde dominujú dve slová - zoznámenie sa a zábava. Vzájomné sympatie, možno nesympatie, emócie, radosť, smiech, zábava – aj takto v skratke možno pomenovať túto novú šou, ktorá je výlučne pre tých, ktorí sa radi bavia, život neberú možno až tak priveľmi vážne. Chcú spoznať nových ľudí, možno si trošku zaflirtovať.

Provokatívna a veselá, pôvodom britská zoznamovacia šou, v ktorej všetko závisí od prvých dojmov. Tridsať nezadaných žien má len letmý pohľad na to, aby rozhodli o budúcnosti mužov prihlásených v súťaži. Ak sa im páči, muž pokračuje v šou ďalej, ale ak žiadne nezaujme, veľmi rýchlo si zakývajú na rozlúčku. Dámy si pri hodnotení muža stojaceho oproti rozhodne nedávajú servítku pred ústa, výsledkom čoho sú neuveriteľné hlášky, ktoré nenechajú nikoho chladným. Zoznamovacia šou TAKE ME OUT odštartovala v roku 2010 vo Veľkej Británii a vďaka čoraz väčšej popularite a miliónom divákov pri obrazovkách má za sebou už osem sérií. Formát sa odvysielal v 34 krajinách po celom svete vrátane USA, Nemecka, Maďarska či Číny. Teraz nastal ten moment, keď prichádza aj na Slovensko. 

BEZPLATNÁ ONLINE PRIHLÁŠKA NA CASTING!

MIESTO KONANIA CASTINGU:

v priestoroch spoločnosti TV JOJ (druhé poschodie pri bufete) Brečtanová 1, Bratislava - Nové Mesto​

*Najbližšia zastávka MHD sa volá Koliba, spoje: http://imhd.sk/ba/

Nahraj svoju fotografiu
Max File Size 15MB
Súhlasím so spracúvaním osobných údajov v rozsahu nevyhnutnom za účelom vedenia databázy kontaktov pre program s pracovným názov ¨TAKE ME OUT¨ a za účelom kontaktovania telefonicky alebo emailom ohľadne ponuky na účasť v predmetnom programe a možného budúceho účinkovania v tomto programe prostredníctvom sprostredkovateľa spoločnosti Entertainment One s.r.o. ''Komparz.tv''

Nepremeškaj svoju šancu !

 PARTNERI 

 

 

Copyright © 2014-2020 Komparz.tv

Všetky práva vyhradené / All Rights Reserved.