TRHOVISKO

Súkromná inzercia

Kurz EYELASH LIFTING Botox / Keratín

Ponúkame vám kurz na prevratnú techniku natočenia rias (získate neodolateľný dominantný pohľad, vaše riasy pôsobia dlhším a hustejším dojmom)


Získanie Certifikátu (možno vystavenia v cudzom jazyku)


Učebné priestory sú chránené GERMICÍDNÝM ŽIARIČOM /používané v zdravotníckych zariadeniach, operačných sálach,.../, ktorý dezinfikuje priestor (ničí vírusy, baktérie, ...)


Obsah kurzu: 

vytočenie rias prevratnou inovatívnou technológiou napustenie rias farbou pre získanie dynamickosti ošetrenie, vyživenie rias Keratínom, alebo Botoxom, pre rýchly rast a obnovenie kutikuly mihalníc (napr. po zdevastovaní prírodných mihalníc po dlhodobom nosení 3D-8D trsov)


Kurz zahrňuje:

materiál pre prácu na kurze

učebné osnovy

demo ukážka

certifikát (možno vystavenia certifikátu v cudzom jazyku)

možnosť zakúpenia tovaru priamo na kurze

občerstvenie, nápoje, káva

možnosť bezplatne využívať lektora na telefón


Kurz je určený nielen pre kozmetičky a Eyelash artistky, ale taktiež pre všetkých z vás, ktorých zaujímajú nové techniky v odvetví zamerané na oči.

Miesto: Žilina

Cena: 220€

Kontaktovať

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac