TRHOVISKO

Súkromná inzercia

Predlžovanie vlasov technikou NANOTAPE

Vlasové pásky predstavujú jednu z najpopulárnejších metód predlžovanie vlasov súčasnosti. Prečo najpopulárnejšie? Pretože predlžovania vlasovými páskami je jednoduché, extrémne rýchle, efektívne a oproti iným metódam tiež veľmi pohodlné. Za 30 - 40 minút minút budete mať vlasy, po akých ste vždy túžila!

Tak dlhé, ako si len prajete, nádherne husté, lesklé a zdravo vyzerajúce.

Vlasové pásky NanoTape® predstavujú revolučnú, najšetrnejší metódu predlžovanie vlasov zaisťujúce pohodlné nosenie, rýchlu a bezbolestnú aplikáciu, prakticky neviditeľné spoje a odolnosť proti nežiaducemu vyčesávanie.

Vhodné pre takmer každú klientku, a špeciálne pre tých s jemnými, riedkymi vlasmi. Vďaka svojim plochým spojom totiž nebudú nikde presvitať, ako by sa to mohlo stať u iných metód s väčšími spojmi.

Vysoko odolné spoje umožňujú dlhodobé nosenie cca 6-8 týždňov mesiace podľa rýchlosti rastu vlastných vlasov, rovnako ako u ostatných trvalých metód predlžovanie vlasov napr. Keratínom pod. Vlasové pásky sú určené na opakované reaplikácií.


Objednávky telefonicky, alebo emailom.Miesto: Nitra

Cena: dohodou

Kontaktovať

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac