TRHOVISKO

Súkromná inzercia

Kurz masáže tváre

Popis kurzu

Masáž tváre bylinnými guľami pochádza z Ayurvédy, masáž sa prevádza bylinnými guľami,ktoré sú zložené z viacerých liečivých bylín, masíruje sa po dráhach meridiánov, účinok masáže je relaxačný, odstraňuje svalové napätie, zlepšuje tok lynfy, okysličuje pleť a blahodárne pôsobí na celkový vzhľad pleti.


Obsah kurzu

Hygiena na pracovisku, Príprava zákazníčky pred úkonom, Technológia masáže, Prípravky a pomôcky, Praktický nácvik na modeli.

Cieľová skupina

Kozmetičky, ktoré si chcú rozšíriť vzdelanie a ponuku služieb klientom

Certifikát

Osvedčenie o vzdelaní

Miesto: Trnava

Cena: 80€

Kontaktovať

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac